Targi CONECO Bratysława

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na coroczne targi CONECO w Bratysławie. To wydarzenie ukazuje nowe trendy w budownictwie i architekturze, oraz daje możliwość  z zapoznaniem się z innowacyjnymi rozwiązaniami. Tego roczna impreza pod hasłem

Stavebný veľtrh Coneco - Racioenergia

 W sposób szczególny impreza będzie skupiała się na innowacyjnych metodach ekonomicznego i ekologicznego budownictwa. Energia jej odzyskiwanie i oszczędność. Dlatego tez nie może na Targach zabraknąć tak innowacyjnych i ekologicznych produktów jakie w swej ofercie posiada Skamol.

Już dziś zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas w pawilonie 2 na stoisku 2205. Gdzie wraz z naszym dystrybutorem mamy przygotowane dla Państwa profesjonalne materiały oraz wykwalifikowanych pracowników którzy z chęcią przybliżą nasze produkty.

Proszę Pamiętać, że targi CONECO to napięte 3 dni w czasie których można skorzystać z eksperckich porad oraz wieloletniego doświadczenia producentów materiałów budowlanych.

Mamy nadzieję że w czasie targów uda nam się spotkać z naszymi klientami, oraz nawiązać nowe efektywne kontakty handlowe.

Cieszymy się na to spotkanie.

Wróć