TermoEXPO 11-13 październik

Firma Skamol jako jeden z liderów w dziedzinie izolacji w budownictwie energooszczędnym zaprasza Państwa do udziału w tegorocznych targach RE-energy Expo. Wydarzenie to jest ukierunkowane na szeroko pojęte wykorzystanie energii odnawialnej. Cel wydarzenie to przedstawienie najnowocześniejszych technologii wraz z ich zastosowaniami mającymi na celu dbałość o środowisko i ekologię. Dlatego tez na tak prestiżowym i ważnym wydarzeniu nie może zabraknąć produktów firmy Skamol.

Skamol jako producent płyt izolacyjnych do ich produkcji wykorzystuje najnowocześniejsze technologie oraz restrykcyjne przestrzega przepisów związanych z wszelkimi normami środowiskowymi. Nasze produkty posiadają wszelkie certyfikaty a ich stosowanie to pewność doskonałej izolacji zgodnej z naturą i środowiskiem.

W czasie targów została wydzielona specjalna strefa „Strefa Ekologicznego Ogrzewania i Termomodernizacji” w której znajdować się będzie nasze stoisko. W tym miejscu nasi przedstawiciele z chęcią zaprezentują Państwu jak za pomocą płyt izolacyjnych Skamowall mogą państwo pozbyć się pleśni i wilgoci zapewniając tym samym odpowiednią wentylację w całym budynku.

Nasze produkty to również doskonały materiał do budowy kominków. Łatwość montażu systemu SkamoEnclosure, oraz jego doskonałe właściwości zapewniające najlepsze odprowadzanie ciepła i jego efektywne wykorzystane. System SkamoEnclosure to efekt prac technologicznych nad ekologicznym materiałem dającym najlepsze wyniki w dziedzinie ekologicznego ogrzewania pomieszczeń.

W czasie tegorocznych targów organizatorzy zapewniają wiele ciekawych i obiecujących imprez współtowarzyszących na które Państwa zapraszamy po odwiedzeniu naszego stoiska.

Wydarzenia towarzyszące:

11.10.2018

Debata „Dokąd zmierza Polska fotowoltaika?”

III Kongres Magazynowania Energii w Polsce

Strefa Networkingu

Samorządowe Dni Elektromobilności

12.10.2018

VIII Międzynarodowa Konferencja Fotowoltaiki w Polsce

Samorządowe Dni Elektromobilności

Forum: Budynek energooszczędny w praktyce

Strefa Networkingu

Strefa Kariery

Pokonywanie barier w finansowaniu rozwiązań energooszczędnych w MŚP przemysłu metalowo-maszynowego

13.10.2018

Forum: Fotowoltaika dla każdego

 

 

Wróć