Problemy z wilgocią w piwnicy

 

Wiele osób ma problemy z wilgocią w swoich domowych piwnicach. Ponadto coraz częściej problem ten występuje w budynkach publicznych.

Wilgoć często pojawia się na ścianach wewnętrznych budynku. Jeżeli nie pozbędziemy się problemu w odpowiedni sposób, doprowadzi to do powstania pleśni.

Najczęstszym i najskuteczniejszym sposobem na eliminację wilgoci jest ponowna izolacja. Aby skutecznie wyeliminować problem wilgoci w piwnicy, zalecamy montaż systemu SkamoWall. SkamoWall izoluje ściany wewnętrzne, absorbuje wilgoć, zapobiega rozwojowi pleśni, usuwa nieprzyjemny zapach oraz poprawia klimat wewnętrzny w piwincy.

SkamoWall to unikalny system izolacji wewnętrznej, który zapobiega wilgoci i pleśni. Głównym elementem systemu jest płyta krzemianowo- wapniowa SkamoWall Board, która absorbuje wilgoć i emituje ją ponownie w postaci pary, kiedy pomieszczenie jest wentylowane. SkamoWall zapewnia suchy oraz komfortowy klimat w piwnicy.

Kiedy płyta SkamoWall Board jest zamontowana na ścianie piwnicy, może pochłaniać wilgoć i ponownie emitować ją do pomieszczenia. Wilgoć jest absorbowana przez SkamoWall Board, ze względu na wysokie właściwości kapilarne płyty.

Z systemem SkamoWall robisz ważny krok w kierunku pozbawionej wilgoci piwnicy.

Czy chcesz zwiększyć wartość swojego domu i nie mieć problemów z wilgocią w piwnicy?

Dowiedz się więcej o właściwościach SkamoWall.

Chcesz wiedzieć więcej?