O Nas

 

Skamol jest jednym z wiodących dostawców specjalistycznych systemów izolacyjnych w budownictwie i przemyśle. Celem systemów izolacyjnych Skamol jest zwiększenie wartości dla naszych partnerów, klientów oraz środowiska.

Ekspert w dziedzinie specjalistycznych systemów izolacyjnych

Firma Skamol została założna w 1912 roku w Danii. Od tego czasu firma stała się globalnym dostawcą specjalistycznych systemów izolacyjnych w dwóch głównych obszarach: budowlanym i przemysłowym.

Dzięki czterem fabrykom zlokalizowanym w Danii i Polsce dominujemy na rynku specjalistycznych systemów izolacyjnych.

SkamoWall to nowy przełomowy system izolacji wewnętrznej dla domów i zaawansowanego budownictwa.

 

Wykwalifikowane doradztwo w zakresie izolacji

Oprócz nowoczesnej i zaawansowanej produkcji, Skamol zapewnia także opiekę wykwalifikowanych pracowników, posiadających obszerną wiedzę na temat jakości, wydajności, zastosowania oraz montażu oferowanych systemów. Skamol oferuje specjalistyczne i techniczne doradztwo dla naszych klientów oraz partnerów. Wdrażając nasze unikalne systemy, nasi partnerzy dostrzegą korzyści wynikające z oszczędności energii, lepszej wydajności, poprawy warunków pracy i życia wynikającego z klimatu w pomieszczeniach a nawet obniżonej emisji CO2.

Rozwój efektywnych systemów izolacji wewnętrznej na pierwszym miejscu

Skamol na pierwszym miejscu stawia na badania i rozwój systemów oraz nowych technologii. Produkcja w naszych zakładach jest utrzymywana na najwyższym poziome, aby zapewnić stałą, wysoką jakość naszych produktów- cechę, która jest kluczowa dla naszych klientów i partnerów.

Słuchając zapytań klientów i ogólnych wymagań rynku, ulepszamy i modyfikujemy systemy SkamoWall jak również opracowujemy nowoczesne specjalistyczne systemy izolacyjne o nowych właściwościach.

Systemy --Skamo--Wall są przyjazne dla środowiska

Te specjalistyczne systemy izolacyjne mają pozytywny wpływ na środowisko. Oznacza to, że pomagamy naszym klientom w dbaniu o ekologię poprzez zmniejszenie emisji i zużycia CO2.

Podczas procesu produkcyjnego staramy się minimalizować ilość odpadów, identyfikować i przemyśleć nowe obszary o potencjale do wykorzystania i recyklingu. Jako przykład możemy podać jeden z naszych zakładów produkcyjnych, w którym udało nam się wykorzystać nadwyżkę ciepła i zapewnić tańsze ogrzewanie domów lokalnej społeczności.

Wymogi prawne traktujemy jako minimalny standard i zwykle wykraczamy poza nasz obowiązek w zakresie ochrony środowiska i zdrowia.

Chcesz wiedzieć więcej?