--Skamo--Wall Basic

 

Od zimnej i wilgotnej piwnicy po ciepłą i nadającą się do użytku piwnicę bez zapachów. SkamoWall Basic to rozwiązanie jeśli masz problemy z wilgotnością na podziemnym poziomie domu. System ten kontroluje wilgoć, eliminuje pleśń oraz poprawia klimat wewnętrzny.

Dlaczego --Skamo--Wall Basic

SkamoWall Basic to system opracowany i przeznaczony do izolacji wewnętrznej pwinic. SkamoWall Basic reguluje wilgoć, eliminuje pleśń oraz tworzy zdrowy i komfortowy klimat w Twojej piwnicy. Zawiera płytę SkamoWall Basic Board oraz materiały pomocnicze, co zapewnia szybki i łatwy montaż.

 

Inne zalety --Skamo--Wall Basic:

  • Produkt testowany i sprawdzony.

  • Kompletny system składający się z płyty SkamoWall Basic Board i produktów dedykowanych dla SkamoWall Basic.

  • Szybki i łatwy montaż przez jedną osobę.

  • Łatwy w użyciu przy pomocy podstawowych narzędzi ręcznych.

  • Podnosi temperaturę ścian w piwnicy.

  • Poprawia klimat wewnętrzny piwnicy.

  • Zapewnia trwałe usunięcie pleśni.

  • Skuteczny system izolacji wewnętrznej.

  • Lekki materiał.

 

SkamoWall Basic to solidny system do izolacji wewnętrznej piwnic.

 

Referencje

Korzyści

Regulacja wilgoci

 

 

Ochrona przez pleśnią

 

 

Izolacja od wewnątrz

 

 

Produkty --Skamo--Wall Basic

Głównym elementem systemu jest płyta SkamoWall Basic Board. Płyty należy montować z wykorzystaniem pozostałych materiałów pomocniczych. Wszystkie produkty potrzebne do zamontowania SkamoWall Basic są dostępne, dzięki czemu proces montażu będzie prosty i szybki. Składowe systemu: zaprawa klejąca, narożniki, siatka zbrojeniowa, listwa do obróbki ościeży okiennych, klin, preparat gruntujący, tynk.

Jak działa --Skamo--Wall Basic

SkamoWall Basic poprawi klimat wewnętrzny w Twojej piwnicy. Wilgoć jest absorbowana przez płyty krzemianowo- wapniowe SkamoWall Basic Board. Kiedy pomieszczenie w piwnicy jest wentylowane, zawarta w nim wilgoć jest uwalniana z powrotem do pomieszczenia w postaci pary. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań izolacji wewnętrznej system SkamoWall Basic rozwiązuje zarówno problemy izolacyjne jak i wilgotności w słabo izolowanych ścianach.

Ta unikatowość sprawia, że system SkamoWall Basic doskonale nadaje się do izolacji wewnętrznej piwnic.

SkamoWall Basic absorbuje wilgoć i uwalnia ją z powrotem, kiedy pomieszczenie jest wentylowane.

Mocując płytę SkamoWall Basic Board do nieizolowanej ściany z cegły, można znacząco podwyższyć temperaturę ściany. Oprócz regulacji poziomu wilgoci pozwoli to zapewnić komfortowe warunki w pomieszczeniu. Płyta SkamoWall Basic Board jest dostępna w trzech standardowych grubościach, każda z własnymi właściwościami izolacyjnymi.

Chcesz wiedzieć więcej?