--Skamo--Wall Living

SkamoWall Living jest izolacją wewnętrzną, która może zdziałać cuda dla Twoich rachunków za ogrzewanie. SkamoWall Living izoluje i poprawia klimat w domu. Ten rewolucyjny system jest łatwy w instalacji, oszczędza godziny pracy i minimalizuje potrzebę przeprowadzki podczas remontu. System ten został opracowany do użytku powyżej poziomu piwnicy w domu.

Dlaczego--Skamo--Wall Living?

SkamoWall Living to wyjątkowy system izolacji wewnętrznej przeznaczony do montażu powyżej poziomu piwnicy. Ten system jest łatwy w instalacji, pozwoli Ci zaoszczędzić wiele godzin pracy oraz zminimalizuje problemy i konieczność wyprowadzki podczas instalacji. Gotowe izolowane ściany są wystarczająco mocne, aby utrzymać ciężar telewizora i grzejników oraz zapewniają lepszy klimat w pomieszczeniu poprzez regulację wilgoci w Twoim domu.

 

Inne zalety --Skamo--Wall Living obejmują

  • Kompletny system składający się z płyty SkamoWall Living Board i produktów dedykowanych dla systemu SkamoWall Living.

  • Płyty są lekkie i dzięki temu łatwe do przenoszenia.

  • System znacząco redukuje obciążenie pracą.

  • Płyty można łatwo przyciąć na wymiar przy pomocy podstawowych narzędzi.

  • Płyty są wykonane z naturalnych materiałów- krzemianu wapnia. Pozostały odpad może zostać usunięty jako standardowy materiał budowlany.

  • SkamoWall Living izoluje, reguluje wilgoć oraz eleminuje pleśń i grzyby.

  • Poprawia klimat w pomieszczeniu.

 

SkamoWall Living to solidny system izolacji.

Korzyści

Izolacja wewnętrzna

 

 

Łatwy montaż

 

 

Poprawa warunków klimatycznych w pomieszczeniach

 

 

Produkty --Skamo--Wall Living

Głównym elementem systemu jest płyta SkamoWall Living Board. Aby uzyskać najlepszy efekt, płyty należy montować z wykorzystaniem pozostałych materiałów pomocniczych. Wszystkie produkty potrzebne do zamontowania SkamoWall Living są zawarte w systemie, dzięki czemu proces montażu będzie prosty i szybki. Składowe systemu: zaprawa klejąca, narożniki, siatka zbrojeniowa, listwa do obróbki ościeży okiennych, kiln, preparat gruntujący, tynk.

Jak działa --Skamo--Wall Living

SkamoWall Living Board poprawi Twój klimat w pomieszczeniu. Wilgoć jest absorbowana przez płyty krzemianowo- wapniowe SkamoWall Living. Kiedy pomieszczenie jest wentylowane, zawarta w nim wilgoć jest uwalniana z powrotem do pomieszczenia w postaci pary. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań izolacji wewnętrznej, system SkamoWall Living rozwiązuje zarówno problemy izolacyjne jak i problemy z wilgocią w słabo izolowanych ścianach.

Płyty SkamoWall Living są dostępne w standardowych grubościach, a wartości izolacji wzrastają wraz z grubością płyty. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, płyty krzemianowo- wapniowe SkamoWall Living są montowane bezpośrednio na ścianie. Dzięki zamontowaniu płyty SkamoWall Living Board na nieizolowanej ścianie z cegły, można znacznie podnieść temperaturę ściany. Zapewni to, wraz ze zdolnością SkamoWall Living do regulowania wilgoci, lepszy klimat w pomieszczeniu.

Ta unikatowość sprawia, że system SkamoWall Living doskonale nadaje się do rekonstrukcji termicznej wnętrz.

SkamoWall Living absorbuje wilgoć i emituje ją ponownie, gdy pomieszczenie jest wentylowane.

SkamoWall Living absorbuje wilgoć i emituje ją ponownie, gdy pomieszczenie jest wentylowane.

Chcesz wiedzieć więcej?