Dlaczego ściany w moim domu są zimne?

 

Często pomieszczenia z dużą powierzchnią ścian zewnętrznych mogą być zimne nawet przy włączonym ogrzewaniu. W wielu przypadkach problemem są słabo ocieplone ściany zewnętrzne, a rozwiązaniem jest izolacja ścian od wewnątrz.

Mamy doświadczenie w rozwiązywaniu problemów z wilgocią w pomieszczeniach.  Po zamontowaniu systemu izolacji wewnętrznej SkamoWall Living, mieszkańcy odczuli wyraźną poprawę, zarówno pod względem eliminacji wilgotności jak i wyraźnej poprawy komfortu cieplnego. 

Łatwiejsza izolacja od wewnątrz

SkamoWall Living jest łatwy i szybki w instalacji. Prace montażowe może wykonywać jedna osoba, przy użyciu podstawowych narzędzi ręcznych.

SkamoWall Living to system DIY izolacji ścian wewnętrznych. Przygotowaliśmy czytelne instrukcje montażu, aby pokazać jak zainstalować systemy. 

 

Wytrzymały system izolacji wewnętrznej

W płytach SkamoWall Living jest możliwość mechanicznego mocowania elementów, ponieważ system ma dużą wytrzymałość na wyrywanie. Zaleta ta umożliwia możliwość instalacji grzejników czy telewizora bezpośrednio na ścianie. 

SkamoWall Living to świetny system do izolacji od wewnątrz dla Twojego domu. Zapewni lepszy komfort w pomieszczeniu oraz sprawi, że Twój dom będzie cieplejszy. Podstawowym elementem systemu są płyty krzemianowo- wapniowe, które są zdolne do pochłaniania wilgoci, a następnie, gdy pomieszczenie jest wentylowane i zmienia się temperatura, wilgoć jest emitowana z powrotem do pomieszczenia. Dzięki temu SkamoWall Living zapewnia suchy i komfortowy klimat w pomieszczeniu.

Chcesz wiedzieć więcej?