Jak pozbyć się pleśni i poprawić warunki klimatyczne w pomieszczeniu?

 

Niestety wiele osób zauważa problemy z wilgocią i pleśnią w swoich domach. SkamoWall Living to wyjątkowy system izolacyjny od wewnątrz do domu, które rozwiązuje te problemy.

Jeśli usuniesz pleśń, zniknie ona tylko na jakiś czas, chyba że zmienisz warunki w pomieszczeniach i wyeliminujesz możliwości całkowitego jej rozwoju. Przebywanie w pokojach z pleśnią może powodować problemy zdrowotne zarówno u dzieci jak i dorosłych. Narażone na pogorszenie stanu zdrowia są szczególnie osoby z astmą, ze skłonnościami do alergii lub mające katar sienny. Reakcje na pleśń mogą się różnić, natomiast do najczęstszych objawów zaliczamy: bóle głowy, problemy z koncentracją, podrażnienie oczu, zmęczenie, zawroty głowy, zatkany nos, chrypka, zaczerwienie lub pieczenie skóry. Dlatego zalecamy abyś działał szybko, jak tylko odkryjesz pleśń w swoim domu. Rozwiązaniem jest izolacja ścian od wewnątrz za pomocą systemu SkamoWall Living, który pozwoli pozbyć się problemów z wilgocią oraz zapobiegnie rozwojowi pleśni.

SkamoWall Living to kompletny system wraz z pozostałymi produktami pomocniczymi. Wszystkie materiały pomocnicze opracowano z myślą o prostym i łatwym procesie montażu. SkamoWall Living jest przyjazny dla majsterkowiczów i może być montowany przez jedną osobę z wykorzystaniem zwykłych narzędzi. Dostępne są do pobrania szczegółowe instrukcje montażu dla każdego produktu systemowego, a także video montażowe pokazujące łatwość stosowania SkamoWall Living. 

Twój dom zyska na wartości, kiedy zastosujesz SkamoWall Living jako izolację wewnętrzną. Uzyskasz lepszy i bardziej komfortowy klimat wewnętrzny, również w pomieszczeniach gospodarczych. Ponadto masz pewność, że pleśń nie pojawi się ponownie. 

Chcesz wiedzieć więcej?