Przewodnik izolacji ścian od wewnątrz

 

Izolacja od wewnątrz ma istotne znaczenie przy rachunkach za ogrzewanie. Dlatego też należy rozważyć kilka kwestii przed zainstalowaniem wewnętrznego systemu izolacyjnego. 

Izolacja wewnętrzna za pomocą SkamoWall Living polega na ociepleniu ścian od wewnątrz w celu poprawy termoizolacji pomieszczenia i budynku. 

W porównaniu z izolacją zewnętrzną, izolacja od wewnątrz może być łatwiejszą i tańszą opcją. 

 

Unikaj wilgoci dzięki izolacji od wewnątrz

Aby wyeliminować rozwój pleśni konieczne jest unikanie wilgoci na wewnętrznych ścianach domu. Jedną z właściwości płyt SkamoWall Living Board jest zdolność absorbowania i zatrzymywania wilgoci. Kiedy pomieszczenie jest wentylowane, system uwalnia wilgoć z powrotem do pomieszczenia w postaci pary.

 

Jak zapobiegać wilgoci

SkamoWall Living to system izolacji wewnętrznej, który kontroluje poziom wilgotności w pomieszczeniu. Tym samym eliminuje również ryzyko powstawania pleśni na wewnętrznej ścianie. System ten jest doskonałym izolatorem, jest dostępny w różnych grubościach, dzięki czemu zajmuje mniej przestrzeni podłogi w domu. 

 

Łatwiejsza izolacja od wewnątrz

Produkty systemowe SkamoWall Living zapewniają szybki i łatwy montaż:

  • Usuń pleśń i inne materiały ze ściany.

  • Nałożyć SkamoWall Living Adhesive na ścianę i zamontować płyty SkamoWall Living Boards.

  • Jeśli to konieczne zastosować SkamoWall Living Corner i SkamoWall Living Mesh w celu zwiększenia wytrzymałości odsłoniętych powierzchni.

  • Otynkować ścianę używając SkamoWall Living Smooth Plaster lub SkamoWall Living Structural Plaster.

  • Ściana jest gotowa do pomalowania.

 

Czy mogę samodzielnie zamontować system --Skamo--Wall Living?

Jeśli zadajesz sobie to pytanie odpowiedź brzmi TAK możesz!

SkamoWall Living został opracowany z myślą o samodzielnym montażu. Dowiedz się więcej na stronie- Zastosowanie. Dowiedz się więcej na stronie Jak.

Strona ta zawiera instrukcje montażu do pobrania oraz video pokazujące krok po korku jak zamontować system SkamoWall Living lub SkamoWall Basic w Twoim domu. 

Chcesz wiedzieć więcej?